Запорізька ОДА приховала надання службового житла родині заступниці Бриля

547

Опубліковано: 13 Червня 2017

Голова Запорізької обласної держадміністрації Костянтин Бриль надав начальнику Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Артуру Бойко службове житло. Відповідне розпорядження №216 “Наші гроші. Запоріжжя” отримали у відповідь на запит до облдержадміністрації.

Так, Бойко отримав службове житло площею 95,4 кв. м. на склад сім’ї з чотирьох осіб. Вищевказане розпорядження про надання службового житла на сайті Запорізької облдержадміністрації не опубліковано.

Сім’я Артура Бойка, відповідно до декларації, складається з його дружини, сина, матері та батька. В останнього є службове житло на 52 кв. м.

Сам Артур Бойко має ділянку на 0,5 га, 2 тис. дол. готівкою, автівку Ford Fiesta за довіреністю і отримав у 2016 році 156 тис. грн зарплати.

Дружина Артура Бойка, Тамара, заробила у 2016 році 248 тис. грн від підприємництва та ще має 3,3 тис. дол. готівки. Вона працювала фінансовим консультантом в рамках проекту “Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області на 2015-2017 роки”.

Мати Артура Бойка, Зінаїда Бойко, теж працює в облдержадміністрації – заступником голови–керівником апарату цієї установи. Їй належить ділянка площею 0,5 га в Запорізькому районі, майже 9 тис. дол. готівки і у 2016 році вона отримала 195 тис. грн зарплати.

Батько, окрім службового житла, має автівку Hyundai Sonata, 9 тис. дол. готівкою та отримав у 2016 році 180 тис. грн заробітної плати від обласного військкомату, де працює начальником відділу комплектування та призову – заступником обласного військового комісара.