Запорізька ОДА і облрада замовлять собі піар за 400 тисяч гривень

515

Опубліковано: 4 Серпня 2017

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА оголосив тендер на висвітлення діяльності Запорізької ОДА та облради в ЗМІ загальною вартістю 420 тис. грн. Про це повідомляється у системі публічних закупівель “Прозоро”, передає сайт «Наші гроші. Запоріжжя».

Відтак, за 133 тис. грн департамент має намір замовити ПП “РІА “РДВ” висвітлення діяльності у друкованих засобах масової інформації. За ці кошти надрукують 8000 кв. см площі в обласних ЗМІ (14 грн/кв. см) і 3000 кв. см площі в районних ЗМІ (7 грн/кв. см).

Цю закупівлю проведено як допорогову і “РІА “РДВ” було єдиним учасником.

Ще на 287 тис. грн ПП “РІА “РДВ” хочуть замовити висвітлення діяльності в теле-, радіо- ефірі. За ці кошти вийде 51 сюжет по 2 хв на обласних та міських телеканалах; 90 сюжетів по 2 хв. на радіостанціях. В обох випадках до ціни входить вартість виготовлення та самого розміщення.

Другу закупівлю проводять як відкриті торги. Конкуренцію “РІА “РДВ” склали ФОП Рогожа Анжела Іванівна (315 тис. грн) та ТОВ “Апграунд” (287 тис. грн). Дешевшу пропозицію останнього відхилили, оскільки пропоноване фірмою розміщення матеріалів не охоплює 70% території області, як те вимагалося технічними умовами.

ПП “Рекламно-інформаційне агентство “РДВ” володіє Ольга Бринза. Керівник фірми – Наталія Берегова. Обоє були в керівництві запорізької радіостанції “Великий луг”. Співзасновник однойменного ТОВ є Яків Бринза. “РДВ” регулярно отримує підряди на висвітлення діяльності ОДА та облради в регіоні.

Серед нечисленних друзів у соціальній мережі “Facebook” Анжели Рогожі є саме Яків Бринза. При цьому, Рогожа взагалі не знижувала вартість своєї пропозиції на аукціоні, а “РДВ”, в конкуренції з “Апграунд”, початкову пропозицію в 313 тис. грн довелося знизити до 287 тис. грн.