Запорізька область з 1 травня переходить на електронну систему закупівель ProZorro

286

Опубліковано: 21 Квітня 2016

Виконавчий апарат Запорізької обласній раді та комунальні підприємства, установи та заклади обласної ради використовуватимуть для закупівлі товарів, робіт і послуг, які здійснюються за кошти обласного бюджету, електронну систему ProZorro вже з 1-го травня 2016 року. Відповідне рішення було прийнято депутатами облради вчора, 20 квітня. Таким чином Запорізька область достроково переходить на електронну систему ProZorro. Зазначимо, за Законом, система ProZorro стане офіційним майданчиком для проведення тендерів для всіх замовників товарів і послуг в Україні з 1 серпня 2016 року.

Рішення передбачає обов’язкове застосування електронної системи закупівель, які здійснюються за кошти обласного бюджету, за умови, що вартість предмета закупівлі становить не менше 30 тис. грн та не перевищує межі, встановленої Законом України «Про здійснення державних закупівель».

Передбачається, що запровадження системи електронних закупівель підвищить рівень конкуренції у сфері державних закупівель та знизить рівень корупції, забезпечить швидкий обмін документами та інформацією, розкриття всіх пропозицій учасників після завершення аукціону у відкритих торгах.

/Фото sobitie.com.ua/