Запорізька область потрапила в Топ-10 боржників “Нафтогазу”

208

Опубліковано: 21 Липня 2016

Screenshot_3

Вчора, 20 липня, “НАК “Нафтогаз” офіційно оприлюднив статистику заборгованості українських підприємств за використаний природний газ. Запорізька область посіла сьоме місце серед усіх областей України, заборгувавши близько 690 млн гривень.

Найбільшим боржником в області виявився Концерн “МТМ”, який винен “Нафтогазу” понад 586 млн гривень. Зазначимо, що з них 74 млн грн “МТМ” встиг заборгувати за 2016 рік.

Друге та трете місце в регіоні посіли ТОВ “Мелітопольські теплові мережі” та ПАТ “Бердянські ПТМ” з боргами близько 36 млн та 27 млн гривень відповідно.

Screenshot_1

Нагадаємо, минулої сесії Концерт “МТМ” отримав 156 мільйонів гривень фіндопомоги з міського бюджету для погашення боргів по заробітній платі, а також за спожитий природний газ та електроенергію.

Нагадаємо, що Концерн “Міські теплові мережі” 14 липня уклав угоду з ТОВ “Запорізька незалежна телерадіокомпанія “ТВ-5” на послуги з висвітлення діяльності концерну до кінця року вартістю 100 тис. грн.

Як повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, на початку липня поточного року Концерн “Міські теплові мережі” отримавнового генерального директора.

Запорізькі правоохоронці розслідують справу щодо розкрадання коштів Концерну “Міські теплові мережі” через підставну фірму. Про це йдеться в ухвалі Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 12 січня.