Запорізька область отримала з держбюджету 17,5 мільйонів на оновлення матеріальної бази шкіл

155

Опубліковано: 16 Грудня 2016

Згідно з рішенням голови Запорізької облдержадміністрації, між містами, районами та шістьма об’єднаними територіальними громадами області розподіллено 17 507 тис. грн освітньої субвенції. Про це повідомляється на сайті прес-служби Запорізької ОДА.

Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації виділено 4699,9 тис. грн на оновлення матеріально-технічної бази.

Також передбачено кошти субвенції на інші видатки. Зокрема, на придбання шкільних автобусів на засадах співфінансування – 5656,4 тис. грн (не більше 70 % – за рахунок освітньої субвенції, не менше 30 % – за рахунок коштів місцевих бюджетів).

На оснащення загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням природничих та математичних предметів (спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів) I—III ступеня, з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів гімназій (гімназій-інтернатів), колегіумів (колегіумів-інтернатів), ліцеїв (ліцеїв-інтернатів) та опорних закладів засобами навчання, у тому числі кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп’ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання; впровадження енергозберігаючих технологій спрямовано 13551,5 тис. грн.

На підтримку об’єднаних територіальних громад (на придбання шкільних автобусів; оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання, у тому числі кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп’ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання; впровадження енергозберігаючих технологій) виділено 7354,6 тис. грн. При цьому об’єднані територіальні громади здійснюють придбання шкільних автобусів на засадах співфінансування – не більше 70 відсотків за рахунок освітньої субвенції, не менше 30 відсотків — за рахунок коштів місцевих бюджетів).