Опубліковано: 2 Червня 2017

Запорізька міська рада розробляє Стратегію розвитку Запоріжжя до 2027 року. Про це повідомляється на офіційному сайті міської влади. З цього приводу посадовці запрошують городян поділитися своїми думками з приводу розвитку міста

Зміст напрямів Стратегії:

НАПРЯМ А. Місто здорового довкілля та ресурсозбереження. (Поліпшення стану довкілля: питне водопостачання, управління твердими побутовими відходами, промисловими відходами покращення стану малих річок; ресурсо та енергоефективна система життєзабезпечення міста: впровадження енергозберігаючих технологій в системі життєзабезпечення міста, розвиток сучасних видів транспорту).

НАПРЯМ В. Місто підприємництва та креативної економіки. (Створення умов для підтримки діючих підприємства та залучення нових інвесторів у сфери наукоємних, ресурсое6фективних виробництв. Комерціалізація науки, розвиток креативної економіки, розвиток туризму).

НАПРЯМ С. Місто зручної, безпечної та креативної урбаністики. (Розвиток сучасного, зручного міського простору: розширення зон відпочинку та зелених насаджень, покращення міського, міжміського сполучення, стану доріг; пошук та впровадження нових архітектурних рішень, покращення благоустрою).

НАПРЯМ D. Місто високої якості життя. (Розвиток системи освіти, покращення медичних послуг, залучення громади до прийняття управлінських рішень).

“Запрошуємо суб’єктів підприємницької діяльності, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації запропонувати проектні пропозиції на виконання Стратегії розвитку міста за напрямами та стратегічними цілями, визначеними Координаційною радою з розроблення Стратегії розвитку міста (ДЕРЕВО СТРАТЕГІЧНИХ ЦІЛЕЙ)”, – йдеться в повідомленні.

Проектні пропозиції обов’язково повинні відповідати наступним критеріям:

Проектні пропозиції спрямовані на досягнення суспільної вигоди.
Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
Термін реалізації проекту – не більш, ніж 3 роки (з початку 2018 до кінця 2020 року).
Доведена ресурсна спроможність організації для реалізації проекту.

Проектна пропозиція має бути представлена у формі «ФОРМА ПРОПОЗИЦІЇ ІДЕЇ ПРОЕКТУ».

Проектна пропозиція забезпечує позитивний рух міста за вказаним у описі проектної ідеї стратегічним напрямом.
Проектну пропозицію має бути надіслано не пізніше 30 червня 2017 року.
За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії.

Заповнені форми надсилайте на електронну адресу: [email protected]: з поміткою «До Плану реалізації стратегії», вказавши автора Проекту та контакти.

Контактна особа від Запорізької міської ради: Шамшур Юлія Ігорівна, тел.233-42-64.

Якщо у Вас виникли питання – звертайтесь, будь ласка, до консультантів зі стратегічного планування проекту ПРОМІС:

Лариси Оленковської (0505044767; [email protected])

Володимира Проскурніна (0506108567; [email protected])

Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку міста Запоріжжя до 2027 року