Запорізька міськрада винесла на громадське обговорення новий дизайн для міських кіосків, – фото

486

Опубліковано: 20 Лютого 2017

Сьогодні, 20 лютого міська рада офіційно представила розроблені архетипи для тимчасових споруд у м. Запоріжжі, а також оприлюднила всі проекти для громадського обговорення. Про це повідомляється на сайті міськради.

За словами в.о. директора департаменту архітектури та містобудування міської ради Павла Назаренко, для розробки архетипів кіосків департамент звернувся до кількох архітекторів. Розроблені кілька архетипів кіосків, які планується встановлювати в різних районах міста. Це архетипи для історичних ареалів міста (Соцмісто і Старий Олександрівськ), центральних районів Запоріжжя, що не належать до історичних ареалів, спальних районів, внутрішньо квартальних територій. З розробленими архетипами можна ознайомитися на сторінці департаменту в «Фейсбуці».

Перший заступник міського голови Сергій Мішок повідомив, що розроблені архетипи, після вивчення думки громадськості, планується винести на затвердження на засіданні виконавчого комітету Запорізької міської ради, яке відбудеться в березні.

Заміна кіосків відбуватиметься поступово. Заміна буде стосуватися нових тимчасових споруд, а також тих, де буде закінчуватися термін дії паспортів прив’язки.