Запорізька мерія не називає прізвища чиновників, які дали згоду на спіл дерев у парку Яланського

493

Опубліковано: 3 Травня 2018


13 квітня запорізька мерія опублікувала рішення, яке дозволяє спіл дерев в парку Яланського. Документ прийняв виконком не проводячи засідання. Після публікації рішення, в парку спробували поставити паркан. Цьому перешкодили активісти. Вони звернулися до суду, який призупинив дію рішення виконкому. Житель Запоріжжя Олексій Добряков попросив у мерії копію документа, що дозволяє спіл, йому сказали, що його немає, зазначає 061.

Олексій Добряков, у двох запитах на інформацію, прохає по іменно назвати тих членів виконкому, котрі дали згоду на вирубку дерев. У відповідях мерія не називає прізвища чиновників. Пишуть, що голосовуння проходило “шляхом опитування”.

Нагадаємо, напроти торгівельного центру Україна, планується побудувати новий ТРЦ. Реалізація цього проекту передбачає знищення дерев у парку Яланського. У цій ситуації утворились дві групи. Перша – противники будівництва. Вважають, що знищення дерев погіршить екологічну ситуацію міста. Друга сторона впевнена, шо з появою великого ТРЦ місто Запоріжжя стане більш привабливим для інвесторів.