Запорізька Ліга сміху відбудеться за кошти платників податків, але Буряк думає інакше

625

Опубліковано: 20 Березня 2018


15 березня Департамент спорту, сім’ї та молоді Запорізької міськради уклав угоду з підприємцем Олександром Медведєвим на послуги з організації та проведення фестивалю запорізької “Ліги сміху” вартістю 120 тисяч гривень. Про це повідомляють “Наші гроші. Запоріжжя”
Підприємець повинен забезпечити відеопроекцію, освітлення сцени, звукопідсилення, підключення освітлювального обладнання тощо.

Редактор запорізької “Ліги сміху” – Олексій Савицький – працює також заступником директора департаменту спорту сім’ї та молоді.
На сайті газети “Індустріальне Запоріжжя” вже повідомили, що запорізький фестиваль “Ліги сміху” пройде при підтримці не платників податків, а самого міського голови Володимира Буряка. У той же час, офіційним інформаційним партнером запорізької ліги є “ТВ-5”. Нагадаємо, обидва ЗМІ входять в структуру комбінату “Запоріжсталь”, головним інженером якого був Володимир Буряк досвого обрання мером.

Олександр Медведєв відомий як технічний директор творчого об’єднання “Transit lable”. Це ж об’єднання вказується організатором заходу. Крім цього, 6 лютого Медведєву замовляли організацію виступів запорізьких команд на фестивалі “Ліги сміху” в Одесі. Підприємець надавав послуги сценариста, режисера-постановника та звукооператора.