Запорізька АЕС звинуватила журналістів у диверсії

422

Опубліковано: 12 Квітня 2016

1 квітня 2016 року ресурсом ALEXTV.ZP.UA опублікована інформація про аварійну зупинку енергоблоку №6 Запорізької АЕС і радіаційну обстановку, в 10 разів перевищує норму, яку миттєво підхопили інформресурси терористичних організацій так званих «ЛНР», «ДНР» і ряд російських інтернет-ресурсів.

Дана інформація не відповідає дійсності, є неправдивою і провокаційною. Про це повідомляє прес-служба Запорізької АЕС.

“В даному випадку має місце справжня диверсія, як елемент інформаційної війни. Інформаційний центр Запорізької АЕС строго і настійно не рекомендує дотримуватися порад, зазначених у повідомленні”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначають у прес-службі, АЕС працює в звичному трудовому ритмі. В роботі перебувають три енергоблоки сумарною потужністю 2900 МВт. Тривають планові ремонти енергоблоків №1, №2. Зокрема, триває 115 доба капітального ремонту енергоблоку №1 та 57 доба середнього ремонту енергоблоку №2. Енергоблок №6 знаходиться в поточному ремонті.

Орієнтовний час включення в мережу – 13 квітня 2016 року в 23:00.

Радіаційна обстановка в районі розташування Запорізької АЕС не відрізняється від природних значень, що забезпечується безпечною та надійною експлуатацією атомної станції.

Згодом, запорізький канал заявив, що неправдиву інформацію на сайті було розміщено зловмисниками.

/Фото zn.ua/