“Запоріжжяобленерго” попереджає про раптові відключення

295

Опубліковано: 16 Серпня 2016

Жителі Запорізької області будь-якої миті можуть залишитися без світла. Про це повідомляє прес-служба ПАТ “Запоріжжяобленерго”, аргументуючі таку заяву масовими крадіжками трансформаторного мастила. З початку 2016 року з трансформаторних станцій ПАТ “Запоріжжяобленерго” його було викрадено понад 30 тон, повідомив директор з економічної безпеки підприємства Сергій Кладько.

“Змушені констатувати: в Запорізькій області можливі відключення енергопостачання. В будь-якій частині регіону. У будь-який момент. Без попередження. На невизначений термін. Єдина можливість уникнути відключень – запобігти крадіжкам”, – заявив Кладько.

“Запоріжжяобленерго” закликало громадян повідомляти про випадки крадіжок на телефон гарячої лінії – 225-38-43.

Кладько також зазначив, що до охорони об’єктів піприємства залучена не лише Національна поліція, а також СБУ.

З початку року ВАТ “Запоріжжяобленерго” переживає фінансові труднощі. Навесні значній частині співробітників затримували зарплатню. Згодом змінився в.о. генерального директора підприємства. Одночасно НАБУ виграло одразу 5 справ, щодо боргів “Запоріжжяобленерго”. Раніше компанія, 62% якої належить державі, а решта офшорним компаніям, попереджала запорізькі приватні та комунальні підприємства про відключення через несплату рахунків.