«Запоріжжяобленерго» погрожує прикрутити світло комбінату Фірташа через борги

170

Опубліковано: 13 Червня 2016

Сьогодні, 13 червня, ВАТ «Запоріжжяобленерго» направило ТОВ «Запорізький титаномагнієвий комбінат» попередження про обмеження енергопостачання з 17 червня. Причина – борг ЗТМК за спожиту електроенергію. Про це повідомляє прес-служба ВАТ «Запоріжжяобленерго».

Як повідомив в.о. директора ВАТ «Запоріжжяобленерго» з енергозбуту Роман Драний, обмеження енергопостачання боржників за електроенергію – міра передбачена законодавством Україн.

За його словами, ЗТМК маючи заборгованість за плановими платежами ніяких дій, спрямованих на погашення даного боргу, а також обмеження власного енергоспоживання не робить.

«У такій ситуації обмежити енергопостачання підприємства-боржника зобов’язана енергопостачальна компанія»: згідно з пунктом 7.5. Правил Користування електричною енергією «У разі несплати рахунків, у відповідності з умовами договорів, постачальник електричної енергії зобов’язаний, попередивши споживача не пізніше, ніж за 3 робочі дні, припинити повністю або частково постачання йому електроенергії». Саме цю вимогу законодавства ВАТ «Запоріжжяобленерго» зараз і виконує», – констатував Р. Драний.

Сума боргу не зазначається. Проте, відомо, що це не перше попередження, яке отримує ЗТМК.