«Запоріжгазу» заборонили вимикати газ багатоповерхівкам, які відмовились від загальнобудинкових лічильників

351

Опубліковано: 23 Березня 2017

Вчора, 22 березня, відбулася нарада під головуванням віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона, присвячена проблемам газозабезпечення жителів міста Запоріжжя. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив народний депутат Микола Фролов.

За його словами, на нараді були прийняті наступні рішення:

1. ПАТ «Запоріжгаз» заборонили відключати газ мешканцям багатоквартирних будинків у разі їх відмови на встановлення загальнобудинкових лічильників обліку газу.

2. Віце-прем’єр-міністр України В. Кістіон доручив НКРЕ в квітні-травні провести комплексну перевірку виконання ПАТ «Запоріжгаз» ліцензійних умов діяльності.

3. Антимонопольному комітету України доручено вивчити всі факти відключення багатоквартирних будинків від газопостачання і вжити відповідних заходів.

4. Міністерству енергетики та вугільної промисловості України доручено вивчити історію переходу ПАТ «Запоріжгаз» з державної власності в приватну на предмет законності процедури.

Крім цього, пан Фролов просить в разі незаконних дій ПАТ «Запоріжгаз», звертатися до нього або до його помічників (громадські приймальні працюють по вівторках і четвергах з 14.00 до 17.00 в Вознесенівському (вул. Сєдова, 5, к. 2) і Хортицькому (бул. Будівельників , 19, к. 103) районах, по телефону 233-22-12 або в письмово вигляді (69035, Запоріжжя-35, народному депутату України Н.А. Фролову; e-mail: [email protected]).