Запоріжець, на якого напав суддя, отримав підозру

462

Опубліковано: 10 Лютого 2017

6 лютого 2017 року суддя Орджонікідзевського суду Запоріжжя Олександр Бойко побився з представником громади Сергєм Величко під час засідання. Запорізька місцева прокуратура №2 відкрила проти двох представнтків громади кримінальне провадження за фактом втручання у діяльність судових органів. Про це повідомляється на сайті прокуратури.

Вказаним особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.376, ч.2 ст.296 КК України, обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, процесуальне керівництво здійснює Запорізька місцева прокуратура № 2.

Повне відео подій у залі суду:
Ч.1: https://www.youtube.com/watch?v=tLfZkjpoJpU
Ч.2: https://www.youtube.com/watch?v=fFdoKCV3nhw

Відео штовханини судді і громадського діяча:

Офіційне повідомлення стосовно цього інциденту, яке було розміщене на офіційному сайті судової влади України:

6 лютого 2017 року громадянин, що представився Уповноваженим територіальної громади з інформаційних питань міста Запоріжжя, разом з п’ятьма іншими особами, повторно чинили перешкоди судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя у відправленні правосуддя. Ці ж особи були учасниками аналогічного інциденту, що мав місце у приміщенні Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя 14 грудня 2016 року, після чого правоохоронними органами було розпочато досудове розслідування.

За фактом втручання в діяльність судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя двом особам було оголошено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень; відносно інших осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Нагадаємо, що у грудні понад 20 осіб безпідставно блокували вихід судді з приміщення зали судових засідань № 2 після оголошення перерви у розгляді справи за позовом про стягнення заборгованості за кредитним договором через невиконання розпорядження головуючого про видалення з зали судового засідання особи на підставі ст. 92 ЦПК України.

Повторний інцидент стався 6 лютого 2017 року у приміщенні зали судових засідань № 3 при здійсненні правосуддя по розгляду тієї ж цивільної справи, і також тривав до втручання правоохоронних органів.