Запоріжця підозрюють у співпраці з ФСБ Російської федерації (ВІДЕО)

313

Опубліковано: 2 Лютого 2016

Працівники УСБУ в Запорізькій області викрили та припинили антиукраїнську пропаганду в соціальних мережах, яку організував один із запоріжців. Крім цього, чоловіка підозрюють у співпраці із ФСБ РФ. За даними СБУ, підозрюваний декілька місяців передавав російським спецслужбам електронні файли з установочними даними, адресами, номерами телефонів представників патріотичних організаційм та інших проукраїнських діячів регіону.

Крім цього, він, за допомогою Інтернету, передавав своїм кураторам зібрані ним відео та фото матеріали, з детальним описом слабких місць, стратегічних та оборонних об’єктів регіону. За словами самого підозрюваного, він хотів сприяти спецслужбам РФ в організації та проведення на території Запорізької області акцій диверсійного характеру та послаблення обороноздатності регіону. Про це повідомляє прес-служба УСБУ в Запорізькій області.

Окрім розвідувальної діяльності чоловік висвітлював в соцмережах антиукраїнські матеріали із закликами до насильницької зміни конституційного ладу України та громадської непокори діючій владі. Себе він позиціонував як ярого прихильника ідеї створення «Запорізької народної республіки» у складі так званої «Новоросії».

В ході обшуку вилучено комп’ютерну техніку з доказами антиукраїнської діяльності.

Тривають оперативно-слідчі дії.