Запоріжці відзначили відкриття Олімпіади підняттям державного та олімпійського прапорів

196

Опубліковано: 5 Серпня 2016

олимп

Сьогодні з нагоди відкриття ХХХІ Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро на центральній площі міста Запоріжжя біля облдержадміністрації відбулася церемонія підняття Державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України. Повідомляє прес-служба ЗОДА.

олимп2

Цю почесну місію виконали уславлені запорізькі олімпійці Олександр Рєзанов, Валентина Лутаєва та член збірної команди України з дзюдо Станіслав Бондаренко.

Нагадаємо, Запорізьку область на Олімпійських іграх представляють 11 спортсменів: Марина Черняк (дзюдо), Георгій Зантарая (дзюдо), Олександр Надтока (веслування академічне), Максим Долгов (стрибки у воду), Сергій Фролов (плавання), Жан Беленюк (боротьба греко – римська) та п’ятірка представників «королеви спорту» легкої атлетики Ганна Касьянова, Олексій Касьянов, Олеся Повх, Марія Ремень, Ганна Гацько – Федусова.

Згідно з календарем виступів першою стартуватиме Марина Черняк, яка розпочне боротьбу за олімпійські медалі 06 серпня. Вже наступного дня, 07 серпня, до неї приєднається дзюдоїст Георгій Зантарая. 08 серпня стартують змагання з водних видів спорту, де в боротьбу в складі української четвірки включиться наш земляк Олександр Надтока. Цього ж дня розпочне змагання стрибун у воду Максим Долгов. 12 серпня стартують наші легкоатлети Ганна Касьянова та Олеся Повх, а також плавець Сергій Фролов. Представник греко – римської боротьби Жан Беленюк розпочне боротьбу за олімпійські нагороди 15 серпня. Протягом трьох наступних днів 16,17 та 18 серпня продовжаться легкоатлетичні змагання в різних дисциплінах, до участі в яких долучаться Ганна Гацько – Федусова (метання списа), Олексій Касьянов (десятиборство), Олеся Повх та Марія Ремень (естафета).