Запоріжці створили петицію на підтримку Книжкової толоки

925

Опубліковано: 7 Травня 2018

Жителі Запоріжжя закликають міську раду підтримати Запорізьку книжкову толоку. Відповідне звернення було оприлюднено на офіційному порталі петицій до міської влади.

Автор Іван Калоша пропонує виділити з бюджету міста Запоріжжя кошти для фінансування заходів книжкового фестивалю “Запорізька книжкова толока”, а також білборди для реклами розміщення реклами.

“Якщо громада братиме участь в організації ЗКТ, інвестуючи в це енергію і кошти, Толока стане одним з найпривабливіших символів туристичного Запоріжжя”, – переконує автор.

Наразі петиція зібрала 596 з 750 потрібних підписів. Аби підтримати звернення у запоріжців є ще чотири дні. Віддати свій голос можна ТУТ.

Нагдаємо, Запорізька книжкова толока – одна з наймасштабніших культурних подій в Запоріжжі. На цей книжковий фестиваль три роки поспіль приїздять найвідоміші письменники та журналісти. Минулого року толоку відвідало близько 12 тисяч жителів та гостей міста. Реалізація проекту відбувається завдяки ентузіазму групи запоріжців за грантові кошти від іноземних спільнот.

Якою толока була минулого року – згадайте передивившись наш сюжет.