Запоріжці розробили зміни до Закону “Про місцеве самоврядування”

318

Опубліковано: 27 Березня 2017

23 березня у Запоріжжі, в рамках проекту «Згуртуй громаду», громадські активісти та науковці провели круглий стіл на якому ініціювали зміни до законодавства України, що стосується місцевого самоврядування.

Учасниками події стали представники громад з Донецької та Запорізької областей, а також експерти із пострадянських країн – Литви та Грузії, що просунулися набагато вперед у справі подолання пострадянської системи адміністрування та створення громадянського суспільства на основі самоорганізації населення.

Місцева команда фахівців у галузі державного управління презентувала навчальний посібник «Участь місцевих громад у муніципальному плануванні» який був підготовлений під керівництвом автора ідеї та координатора проекту «Згуртуй громаду», кандидата історичних наук, наукового співробітника Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України Петра Бойка.

Результатом круглого столу, та проекту «Згуртуй громаду» загалом, стала розробка пропозицій щодо зміни законодавства щодо органів самоорганізації населення в Україні». Найближчим часом проект зміни до Закону буде направлено до Кабінету міністрів України.

Проект «Згуртуй громаду» реалізується Запорізьким науковим товариством ім. Я. Новицького в рамках Української ініціативи з підвищення впевненості (UCBI) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)