Запоріжці провели суботник в майбутньому Центрі реабілітації учасників бойових дій

378

Опубліковано: 31 Жовтня 2016

Цими вихідними співробітники КП «Запоріжзеленгосп», учасники АТО, волонтери та небайдужі запоріжці зібрались на толоку, аби проести суботник на території майбутнього Центру реабілітації учасників бойових дій.

Як розповів ветеран АТО В’ячеслав Зайцев, на сьогодні запорізькі ветерани антитерористичної операції мають можливість відпочивати в санаторіях Одеської та Чернігівської областей. Проте, більшість з них не мають змоги туди поїхати. Тож демобілізовані бійці з радістю сприйняли звістку про створення Центру реабілітації для учасників бойових дій, де вони зможуть оздоровитись та відпочити разом зі своїми родинами.

За поясненнями заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна, багато років поспіль на території колишньої бази заводу «Кремнійполімер» нічого не робилось, єдине, що було відремонтовано – їдальня. Тож в майбутньому з двох наявних на території корпусів планується зробити лікувальне та житлове приміщення. Крім того, тут є чудовий парк, який буде максимально збережено. І після наведення ладу територія буде дуже зручна для відпочинку та реабілітації учасників бойових дій.

– Раніше влада регіону розглядала можливість створення Центру реабілітації на базі Кушугумської лікарні, проте там виникло чимало проблемних юридичних питань. Зокрема, наявність в ній швидкої допомоги, що не сприятиме відпочинку бійців. В свою чергу колишня база заводу «Кремнійполімер», а нині КЗ «Госпіталь для ветеранів Другої світової війни» ЗОР, є власністю запорізької громади, тож з оформленням документів не виникне жодних питань. До кінця року планується провести обстеження, аби виконати необхідні проектні роботи та закласти фінансування реконструкції Центру в бюджет наступного року. Проте, аби зрозуміти фронт необхідних робіт, насамперед потрібно просто привести до ладу територію, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

За словами посадовця, ця толока – тільки перший крок. І в майбутньому робота продовжиться. Тож всіх небайдужих запоріжців закликають приєднуватись до наступних акцій.