Запоріжці пропагують сортування сміття на вулицях міста, – відео

359

Опубліковано: 12 Червня 2017

Небайдужі запоріжці просувають в маси ідею сортування сміття. Роблять вони це прямо посеред вулиці. Два контейнера – для пластика і паперу – та скромний плакат із закликом “Сортуй сміття, Запоріжжя!”. Іван та Юля – подружжя, що чи не весь свій вільний час присвячують пропаганді сортування відходів.

Та молоді люди не тільки розказують про сортування – їм можна принести будь-які відходи, що підлягають переробці: папір, поліетилен, пластик, скло, батарейки, тетрапаки. Єдине, що не забирають активісти – лампочки.

“Насправді ми все ж закликаємо здавати сміття в спеціалізовані пункти прийому. Їх вдосталь у всіх районах міста. Нам можна проносити такі відходи, які в Запоріжжі здати складно, бо їхньою переробкою займаються у інших містах: батарейки, білі пластикові пляшки та тетрапаки”, – каже Іван.

Читайте: Куди у Запоріжжі здавати відпрацьовані батарейки, – адреси

Ідея організації ZPSPACE виникла нещодавно в запоріжанки Ольги Сладкової. Після перших публікацій в ЗМІ про її ініціативу Іван та Юля долучилися до команди. В їхньому арсеналі – картонні баки, власна автівка і гараж, забитий чужим сміттям. Що з ним відбувається далі – дивіться в наступному сюжеті Громадського ТБ Запоріжжя вже незабаром.

Ознайомитися з ініціативою, дізнатися про пункти прийому сміття і графік акцій можна на сайті zpspace.com.ua

Сортуй сміття, Запоріжжя!