Запоріжці можуть надсилати документи на оформлення субсидій електронною поштою

573

Опубліковано: 8 Червня 2016

З 1 травня Кабінет Міністрів України вніс зміни в порядок нарахування житлових субсидій. В результаті в ряді моментів призначення субсидій спрощено, конкретизовані окремі моменти. Про це вчора, 7 червня, в ході прес-конференції повідомила заступник начальника соціального захисту населення Запорізької міської ради Галина Остапенко.

Зокрема, з 1 травня документи на оформлення субсидії (заяву і декларацію) до районних управлінь праці та соціального захисту населення можна подавати в електронній формі.

– Олександрівський (Жовтневий) район – е-mail: [email protected];
– Заводський район – е-mail: [email protected];
– Комунарський район – e-mail: [email protected];
– Дніпровський (Ленінський) район – е-mail: [email protected];
– Вознесенівський ( Орджонікідзевський) район – е-mail: [email protected];
– Хортицький район – е-mail: [email protected];
– Шевченківський район – е-mail: [email protected]

– Якщо на поданих документах є електронний підпис, то вони відразу ж приймаються в роботу. Якщо такого підпису немає, то документи приймаються фахівцями. Однак громадянин повинен протягом місяця після подачі документів в електронному вигляді прийти в районне управління праці та соцзахисту і підписати їх, – зазначила Галина Остапенко.

Пані Остапенко наголосила, що у минулому опалювальному сезоні житлові субсидії отримували 93 тисячі запорізьких сімей. З урахуванням зростання тарифів цьогоріч очікується, що субсидії в Запоріжжі додатково отримуватимуть ще близько 50 тисяч сімей.