За затриманого директора ЗТМК внесли більше 5 млн гривень застави

284

Опубліковано: 27 Вересня 2016

Директор ТОВ “Запорізького титано-магнієвого комбінату” (ЗТМК) Володимир Сивак, підозрюваний НАБУ в розкраданні 492 млн грн, вийде з Лук’янівського СІЗО вже сьогодні, після внесення суми застави в 5,762 млн грн, визначеної судом в якості альтернативи арешту. Про це повідомляє сайт “Інтерфакс-Україна”.

“Застава внесена, сподіваємося, що до кінця дня він буде звільнений з Лук’янівського СІЗО”, – прокоментував адвокат В.Сівака Юрій Іващенко.

Нагадаємо, що слідство встановило, що в період 2014-2015 годов підконтрольна Group DF бізнесмена Дмитра Фірташа компания Tolexis Trading Limited, власник 49% акцій ЗТМК, виділила цьому підприємству 880 млн грн. Втім, директор перерахував 492 млн грн з цих еоштів на користь третіх осіб.

Зокрема, замість фінансування модернізації, кошти були спрямовані ВАТ “Холдингова компанія “Енергомережа”, ВАТ “Запоріжжяобленерго”, банку “Надра” і ТОВ “Синтез Ресурс” – в якості погашення заборгованності державного підприємства “ЗТМК” перед вказаними суб’єктами, в той час як ці розрахунки мала проводити Tolexis Trading Limited на умовах, передбачених договором про заснування ТОВ “ЗТМК”.