Опубліковано: 22 Травня 2017

До 12 років позбавлення волі засуджено мешканця м. Волновахи Донецької області, який в складі диверсійної групи намагався підірвати об’єкти у Запорізькій області. Про це повідомляється на сайті облпрокуратури.

Так, 08.07.2014 чоловік у складі диверсійної групи, підконтрольної терористичній організації ДНР, спільно з вже засудженими до реальних строків покарання двома мешканцями Донецької області, з метою зруйнування об’єктів, які мають важливе народно-господарське та оборонне значення на території Оріхівського, Пологівського, Гуляйпільського, Більмацького та Токмацького районів Запорізької області перевезли із м. Волновахи Донецької області до двох населених пунктів, розташованих у Пологівському та Більмацькому районі, у великій кількості боєприпаси, вибухівку та стрілецьку зброю. Однак злочинні наміри зловмисників були своєчасно викриті та припинені працівниками УСБУ в Запорізькій області.

Судовий розгляд справи проведено за процедурою спеціального судового розгляду, у зв’язку з переховуванням обвинуваченого від правоохоронних та судових органів та вчиненням ним злочину проти основ національної безпеки України.

Суд погодився з кваліфікацією сторони обвинувачення та призначив обвинуваченому покарання за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 28 ч.3 ст.15 ст.113 КК України у вигляді 12 років позбавлення волі.