За фактом пожежі в запорізькому хостелі прокуратура відкрила провадження

395

Опубліковано: 2 Жовтня 2017

Сьогодні, 2 жовтня, в запорізькому хостелі по вулиці Жуковськього, 36 сталася пожежа. Загинули п’ятеро осіб.

“Відомості про вказану подію слідчим управлінням ГУНП в Запорізькій області внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з кваліфікацією злочину за ч. 2 ст. 270 КК України”, – повідомляється на офіційному сайті Запорізької облпрокуратури.

Наразі вирішується питання щодо затримання винних осіб. За ходом розслідування прокуратурою області здійснюється нагляд у формі процесуального керівництва.

Як повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, четверо людей згоріли заживо через решітки на вікнах. Ще одна людина померла в машині швидкої допомоги.

За інформацією ДСНС, перевірки дотримання вимог пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту протягом 2016-2017 років не проводились, декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки до Головного управління не надходила. Найближчий пожежний гідрант, який знаходився на відстані 20 м. від місця пожежі, був не справний (демонтований). Безперервна подача води була організована за допомогою підвозу з найближчого гідранту на відстані 300 м.