З’явився веб-портал з картою та переліком недержавних організацій Донецької і Луганської областей

227

Опубліковано: 5 Липня 2017

На даний момент ресурс включає майже 200 місцевих, національних і міжнародних недержавних організацій, що працюють на Донбасі в різних сферах та для різних цільових категорій. Протягом наступних 3 місяців розробники планують розширити базу даних www.ngomap.org.ua інформацією про НДО Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Ця інформація буде корисною для переселенців та громад під впливом конфлікту. Ви можете розмістити її на сайті як банер, як швидку кнопку, особливо якщо Ваше ЗМІ окремо висвітлює тему конфілкту та орієнтовано но news-you-can-use. Також це чудова база контактів для використання у журналістській діяльності (коментарі, вивчення досліджень, пошук героїв тощо)

На веб-порталі можливим є перегляд НДО на карті, пошук за ключовими словами, а також сортування за наступними критеріями: тип НДО, сфера діяльності, цільова група бенефіціарів, тривалість функціонування, кількість працівників, джерела фінансування. Інформація представлена українською та англійською мовами, в найближчі місяці також буде допрацьовано російську версію сайту.

Ціллю створення такого ресурсу є покращення координації між донорськими, міжнародними, національними та регіональними організаціями, громадськими активістами та волонтерами. Також розробники веб-порталу передбачають, що інформація про діючі НДО та їх профіль стане корисною для медіа та отримувачів допомоги.