Опубліковано: 12 Липня 2017

З початку 2017 року за фактами порушення законодавства про рекламу було складено близько 400 актів. На сьогодні понад 250 рекламних конструкцій вже демонтовано.

Про це розповів завідувач сектором по організації роботи з документами дозвільного характеру департаменту комунальної власності та приватизації міської ради, робочого органу з питань розміщення зовнішньої реклами Андрій Кучера, передає прес-служба Запорізької міської ради.

Крім цього, виявлено понад тисячу незаконно розміщених рекламних конструкцій. Відповідні повідомлення направлені власникам даних конструкцій. Приписи для демонтажу реклами відправлені КП «ЗДІА».

Паралельно факти порушень законодавства про рекламу були направлені до органів Нацполіціі, інспекцію з благоустрою міської ради, управління з питань захисту прав споживачів.

У більшості випадків виявлені наступні порушення:
– відсутність дозволів на розміщення рекламних конструкцій,
– аварійний стан рекламних конструкцій;
– рекламні конструкції закривають архітектурні елементи фасадів будівель;
– рекламні конструкції, які створюють аварійну ситуацію на проїжджій частині, зачіпають контактні мережі, заважають руху транспорту і пішоходів.

Ведуться роботи по демонтажу незаконних конструкцій на фасаді будівлі, яка є пам’яткою архітектури по проспекту Соборний, 177 / пр. Металургів, 15.

«З 90 рекламних об’єктів, тільки по одному є дозвіл для розміщення», – підкреслив Андрій Кучера.