З Анісімова підозри не знімали, розслідування продовжується, – ГУ НП Запорізької області

213

Опубліковано: 12 Грудня 2016

anysym-3

Національна поліція Запорізької області офіційно повідомляє, що досудове розслідування кримінальних проваджень, розпочатих стосовно Євгена Анісімова продовжується. Його підозрюють за кількома статтями Кримінального кодексу України, у тому числі ч.2 та ч.4 ст. 189 (Вимагання) та ч.1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами).

Відзначимо, 11 грудня, що журналістка Ірина Дубченко на своїй сторінці у соцмережі повідомила про те, що Генпрокуратура зняла обвинувачення із «екс-смотрящего» Євгена Анісімова.

12 листопада голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль у коментарях до посту Ірини Лех у соцмережі написав «С Анисимова никто обвинений не снимал , прокурор области сделает заявление … ждите».

Нагадаємо, що “Анісім” відомий як запорізький кримінальний “екс-наглядач” у злочинній системі, побудованій колишнім президентом-втікачем.

Вищезгадана особа підозрюється у вимаганні та ряді інших злочинів. В жовтні 2013 року кримінальний авторитет був затриманий. 26 січня 2014 року звільнений під домашній арешт, після чого втік і наразі знаходиться в міжнародному розшуку. Розслідуванням його дій займається Генпрокуратура та прокуратура Запорізької області.