З 1 березня дорожчає акциза на алкоголь та тютюнові вироби

311

Опубліковано: 4 Лютого 2016

З 1 січня  набули чинності зміни до Податкового Кодексу. Вони стосуються усіх категорій платників акцизного податку, що знаходяться на обліку в Запорізькій області: виробників пива; виробників певних видів підакцизних нафтопродуктів; суб’єктів господарювання, що здійснюють роздрібний продаж підакцизних товарів. Про це розповів начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Запорізькій області Михайло Буймістера під час прес-конференції.

н1

Таким чином було збільшено ставки акцизного податку: для виробників пива – вдвічі; для виробників тютюнових виробів – в 1,4 рази; для різних груп алкогольних напоїв – від 1,4 рази до 3 разів. Слабоалкогольні напої виділено в окрему групу підакцизних товарів та змінено ставки.

акциза

Зростання ставок акцизного податку для алкогольних напоїв, що підлягають маркуванню, вступає в силу з 1 березня, щодо коньяків – з 1 квітня поточного року.

Як зазначили у Фіскальній службі, подорожчання акцизи напряму позначиться на цінах алкогольних та слабоалкогольних напоїв. Тож, з 1 березня очікується подорожчання.