Євгена Балицького підозрюють у неповерненні чотирьох млн доларів держбанку

271

Опубліковано: 26 Травня 2017

У Мелітопольській міській прокуратурі розслідуються ді кримінальних справи, пов’язані з економічними злочинами сім’ї нардепа Євгена Балицького. Про це повідомив керівник мелітопольської прокуратури Костянтин Бандура в інтерв’ю сайту «РІА Мелітополь».

Сім’ю нардепа Євгена Балицького підозрюють в заниженні пайового внеску при будівництві багатоповерхівки в центрі Мелітополя. Кримінальне провадження відкрито за статтею «Зловживання владою або службовим становищем».

Як відомо, замовник будівництва багатоповерхівки завод «Автогідроагрегат». Підприємство належить депутату обласної ради від Оппоблока Віталію Балицькому – батькові народного депутата України Євгена Балицького.

Згідно із законом кожен забудовник зобов’язаний компенсувати громаді міста розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.
Забудовник підозрюється в заниженні кошторисної вартості житлової висотки майже на 30 мільйонів гривень. Як розповів Костянтин Бандура, місцевий бюджет ризикує втратити більше 1 млн грн. До суду прокуратура готує направити справу за підсумками першого півріччя.

Ще одна резонансна справа підприємство сім’ї нардепа підозрюється в розкраданні близько 4 млн доларів з державного банку. Ці гроші були взяті в кредит і не повернуті.

На початку цього року співробітники прокуратури і СБУ провели обшуки вдома та на підприємствах сім’ї нардепа. Балицький.

«Про передачу в суд говорити трохи зарано. Терміни – 1,5-2 місяці. Це попередньо», – каже прокурор Мелітополя.

Нагадаємо, що проти народного депутата України Євгена Балицького відкрито кримінальне провадження по п’яти статтям – 110, 189, 364, 368, 369.