Ярмарок, смаження крилець і концерт, – програма заходів до Дня міста

220

Опубліковано: 30 Вересня 2016

Цього року День міста запоріжці святкуватимуть 8 жовтня. Традиційно на Каскаді фонтанів “Райдуга” відбудеться Покровський ярмарок. Як раніше повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, ввечері на мешканців та гостей міста чекатимуть виступи двох українських гуртів – “ТІК” та “Тартак”.

Святкування Дня міста розпочнеться з відкриття Покровського ярмарку, яке відбудеться 8 жовтня о 9:00 на майданчику біля Центрального пляжу. З 10:00 на території Вознесенівського парку, у каскаду фонтанів «Райдуга» буде організована зона культурно-масових програм.

На всій території Вознесенівського парку і каскаду фонтанів «Райдуга» працюватимуть майстер-класи, передбачено проведення фестивалю вуличної їжі, інтерактивів, заходів для дітей і дорослих. Паралельно буде організований концерт творчих колективів і виконавців, який триватиме до 16:00. О 18:00 розпочнеться велика концертна програма за участю українських виконавців.

В рамках свята планується встановити кулінарний рекорд. Буде приготовлено найбільшу кількість курячих крилець – понад 2 тисячі.

Рух транспорту по Набережній магістралі перекриють за день до проведення заходу – 7 жовтня з 9 години ранку. У День міста організовано роботу громадського транспорту, для зручності відвідувачів ярмарку буде продовжено маршрут, який пройде через вулицю Лермонтова, з кінцевою зупинкою – Набережна магістраль.