Якимівський осередок “Партії регіонів” заборгував кредит Приватбанку

315

Опубліковано: 2 Лютого 2016

ПАТ “КБ “Приватбанк” стягнув з Якимівської районної організації “Партії регіонів” 21 тис. грн. за неповернений кредит у 10 тисяч грн. Відповідне рішення Господарський суд Запорізької області прийняв ще 14 січня. Про це повідомляють журналісти порталу “Наші гроші”.

За матеріалами справи, в березні 2011 року Якимівська районна організація Партії регіонів уклала через систему “Приват24” договір з Приватбанком на відкриття кредитної лінії розміром 10 тис. грн. Кредитний ліміт було використано повністю і в 2014-му році партійна організація перестала вносити по ньому платежі. Відтак, з осені 2014-го року банк почав нараховувати штрафні санкції згідно договору. На час розгляду справи штраф склав 11 тис. грн.

На суд відповідач від “Партії регіонів” не з’явився. І оскільки суддя визнав дійсним та легітимним цифровий підпис політичної партії у системі електронного банкінгу, позовні вимогу Приватбанку задовольнив і стягнув 21 тис. грн.

Зазначимо, що нині керівником Якимівської районної організації “Партії регіонів” значиться Андрій Красюк. У часи користування кредитом структуру очолював Анатолій Блоха. У 2015-му році Блоха керував вже Якимівською районною організацією “Опозиційного блоку”. На місцевих виборах 2015 року він невдало балотувався до Запорізької обласної ради, але пройшов від “Оппоблоку” до Якимівської райради та очолив список партії.