Як працюють запорізькі боти у фейсбуці: Свідки Буряка

708

Опубліковано: 7 Листопада 2017

У відео ми показали мінімум із того, що знайшли на згаданих користувачів соцмереж. Було б не зайвим роз’яснити декілька деталей.

Чому ми називали показаних користувачів ботами?

– На цих акантах немає фотографій їх власників. Лише картинки на яких не видно обличчя, а у випадку Ксенії Бєлової – фото дівчини з Курська, завантажене із соцмережі «Вконтактє»
– Ми проаналізували десятки постів, які прокоментували вищепоказані люди і знайшли багато схожостей. Вони захищають мера міста Володимира Буряка і його команду, коли хтось у постах на них «нападає». А коли хтось у постах хвалить міського голову і команду, то і наші коментатори його хвалять.
– У них є улюблені теми – запорізький трамвай, великі автобуси, реконструкція проспекту Маяковського, різні архітектурні форми, які з’явилися в місті за часів мерства Володимира Вікторовича та інше.
– Є улюблені схеми відповідей людям із іншою точкою зору. «До цього було гірше», «Он у тому місті гірше ніж у Запоріжжі», «Це все центральна влада винувата», «Винуваті БПП»

Ми не можемо із 100% впевненістю заявити, що користувачі цих акаунтів боти, але вищезгадані докази та інші, які ми не вказали, дають нам право підозрювати їх у ботстві. Також, ви власноруч можете перевірити все, що пишуть ці користувачі за посиланнями, які ми оприлюднили:

Завантажити (DOCX, 14KB)

Також ми наробили скріншотів (Вони будуть “жити” 14 днів після завантаження у хмарку)
http://dropmefiles.com/teaDj