Як підлеглі Пустоварова замішані у схемах Марченків, – розслідування

639

Опубліковано: 1 Лютого 2018

Закралася помилка. Фірма “Теплобудімпорт” виграла не 4 мільйони в департаментах Пустоварова, а частину з цих коштів. На монтажі випадково вирізали фразу “в тому числі”. Але суті справи це не міняє

«Стадіони-чік», – ця цитата з розмов Марченків стала мемом. Але участь Пустоварова в цих записах була епізодичною. Анатолій Остапенко проаналізував ухвалу суду та дізнався яким чином до схеми Марченків замішений не тільки Пустоваров а і інші чиновники Запоріжжя. Правоохоронці вручили підозри у схемах Пустоварова-Марченків самим Пустоварову і братам Марченкам. Також під підозрою знаходиться Дарія Трюхан. Але правоохоронці обійшли увагою начальника управління туризму Запорізької міської ради Сергія Білова, а Громадське не обійшо.

Нагадаємо, що Пустоварова і Марченків звинувачують в тендерних махінаціях. Вони через вплив на посадових осіб організовували фіктивні тендери на благоустрій парку ( 2,7 млн грн) та шкільні спортмайданчики ( 84 млн грн) з наперед визначеним переможцем.

Крім цього, прес-служба СБУ додала, що фігуранти справи вплинули на результати проведення держзакупівель комунальних підприємств Запоріжжя на суму понад сто тридцять мільйонів гривень. Потім гроші відмивалися через конвертаційний центр, переводилися на рахунки фіктивних фірм та привласнювалися організаторами оборудки.

А більше про всю цю схему дивіться у нашому EXPLAINER