«Я просто надіслав резюме», – Сергій Сідоров про призначення головою Антикорупційної комісії при ЗОДА

327

Опубліковано: 3 Квітня 2017

Журналіст та активіст Сергій Сідоров, що очолив Антикорупційну комісію при Запорізькій ОДА, має намір сконцентруватися на прозорості роботи комунальних підприємств області.

«Йдеться, перш за все, про імплементацію 78 статті Господарьского кодексу», – зазначив Сергій. Ця стаття описує конфлікти інтересів під час діяльності комунальних підприємств.

За словами Сідорова, попередніх домовленостей про його вхід до складу Антикорупційної комісії не було. «Я побачив об’яву, подав резюме, та своє бачення роботи органу, потім мав розмову з Дмитром Марченко», – розповів активіст.

«Цей орган в моєму розумінні є дієвим. Але остаточне враження про нього я складу за три місяці», – прокоментував Сідоров діяльність Антикорупційної комісії.

Антикорупційна комісія при ЗОДА була створена у квітні минулого року і є дорадчим органом. Від початку її очолював Дмитро Марченко, що контролював видання «Антикор Запоріжжя».

Сергій Сідоров відомий в Запоріжжі як журналіст, що довгий час працював у виданні «Субота Плюс», де займався розслідуваннями. Серед них відома публікація щодо статків нинішнього голови ЗОДА Костянтина Бриля.