“Я більше не буду”, – Біскупський про перерозподіл грошей для запорізького аеропорту

471

Опубліковано: 23 Лютого 2017

Під час розгляду проекту рішення про черговий перерозподіл коштів для реконструкції запорізького аеропорту його директор Віктор Біскупський запевнив депутатів, що він прохає про це в останній раз.

Йшлося про 605 тисяч гривень на додаткові заходи з реконструкції павільйону для пасажирів.

Під час обговорення цього питання на комісії з питань життєзабезпечення міста Біскупському зауважили, що відромонтований павільйон для пасажирів, за який той вже відзвітував, не відповідає стандартам.

“Вибачте, але це суцільний морок, – звернувся до Біскупського депутат Микола Бєлий, – інформаційне табло намальоване на листі фанери крейдою, примушують роздягатися до сорочки. А коли я зробив зауваження, мене спитали: що, летіти не хочете?”

“Я хотів швидше запустити людей до нового павільйону, бо холодно”, – відповів Біскупський.

Члени комісії висловили стурбованість тим, що близько 180 мільйонів гривень для запорізького аеропорту знову не будуть освоєні вчасно.

“Хто б міг подумати, що для проекту потрібно буде робити сейсмічну експертизу. Там, виявляться, складні грунти!”, – апелював Біскупський. “Не всі ж семи пядей у лобі, не всі геніальні будівельники”, – додав директор аеропорту, що реконструюється.

Зрештою комісія підтримала проект рішення для винесення його на розгляд сесії, що відбудеться 28 лютого.

Запорізький аеропорт є комунальним підприємством Запоріжжя. Його вигляд і сервіс неодноразово піддавався критиці містян та ЗМІ. Віктор Біскупський очолює аеропорт з 2008 року. До цього з 1996 року він працював заступником директора.

Так виглядає аеропорт зараз.

Так спроектовано новий термінал.

Дивіться розслідування “Громадського ТБ Запоріжжя” про запорізький аеропорт.