“Я більше не буду”, – Біскупський про перерозподіл грошей для запорізького аеропорту

336

Опубліковано: 23 Лютого 2017

Під час розгляду проекту рішення про черговий перерозподіл коштів для реконструкції запорізького аеропорту його директор Віктор Біскупський запевнив депутатів, що він прохає про це в останній раз.

Йшлося про 605 тисяч гривень на додаткові заходи з реконструкції павільйону для пасажирів.

Під час обговорення цього питання на комісії з питань життєзабезпечення міста Біскупському зауважили, що відромонтований павільйон для пасажирів, за який той вже відзвітував, не відповідає стандартам.

“Вибачте, але це суцільний морок, – звернувся до Біскупського депутат Микола Бєлий, – інформаційне табло намальоване на листі фанери крейдою, примушують роздягатися до сорочки. А коли я зробив зауваження, мене спитали: що, летіти не хочете?”

“Я хотів швидше запустити людей до нового павільйону, бо холодно”, – відповів Біскупський.

Члени комісії висловили стурбованість тим, що близько 180 мільйонів гривень для запорізького аеропорту знову не будуть освоєні вчасно.

“Хто б міг подумати, що для проекту потрібно буде робити сейсмічну експертизу. Там, виявляться, складні грунти!”, – апелював Біскупський. “Не всі ж семи пядей у лобі, не всі геніальні будівельники”, – додав директор аеропорту, що реконструюється.

Зрештою комісія підтримала проект рішення для винесення його на розгляд сесії, що відбудеться 28 лютого.

Запорізький аеропорт є комунальним підприємством Запоріжжя. Його вигляд і сервіс неодноразово піддавався критиці містян та ЗМІ. Віктор Біскупський очолює аеропорт з 2008 року. До цього з 1996 року він працював заступником директора.

Так виглядає аеропорт зараз.

Так спроектовано новий термінал.

Дивіться розслідування “Громадського ТБ Запоріжжя” про запорізький аеропорт.

Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+