Хода противників абортів та одностатевих шлюбів в Запоріжжі зібрала тисячі людей

230

Опубліковано: 3 Жовтня 2016

В Запоріжжі на “Марші за життя” представники релігійних організацій протестували проти абортів та одностатевих шлюбів. Понад три тисячі вірян пройшлися вчора Соборним проспектом Запоріжжя. У заході, організованому Духовною радою християнських церков Запоріжжя, взяли участь представники влади, депутати, активісти. Крім численних церков були і світські організації, наприклад, “Лицарі Колумба”.

Під час маршу віряни вигукували гасла “Однополым бракам – нет!”, “Абортам – нет!”, “Многодетным семьям – да!”, “Мы – за мир!”, “Запорожье – для Христа”, “Иисус – Господь!” та інші.

Організатори погодили тимчасове перекриття руху на центральному проспекті від бульвару Шевченко до площі Фестивальної. На ній відбулися виступи місцевих релігійних лідерів та невеличкий концерт.

Учасники маршу, я якими поспілкувалось “Громадське ТБ Запоріжжя”, описали захід по-різному.

Нардеп Ігор Артюшенко жартома назвав марш “гомофобським”. Молоді дівчата акцентували на тому, що він “проти абортів”.

Директор департаменту культури Запорізької ОДА Владислав Мороко, акцентував на тому, що захід організований громадськими організаціями, а сам він не молиться.

Нагадаємо, минулої суботи в Запоріжжі пройшов Фестиваль рівності, що мав на меті привернути увагу до проблем меншин, переселенців та ЛГБТ-спільноти. Туди представники влади не прийшли.