Опубліковано: 22 Грудня 2016

Всі дороги області відкриті для руху. Наразі дорожники перейшли до зимового утримання шляхів та тимчасово припинили проведення ремонтних робіт. Проводиться розчищення та посипка автошляхів. Про це повідомляє прес-служба ЗОДА.

Ремонті роботи лише тривають на автомобільній дорозі державного значення Т-08-03 Запоріжжя-Маріуполь. Роботи з поточного середнього ремонту наближаються до завершення.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до всіх користувачів доріг з проханням бути уважними та обережними за кермом, дотримуватись правил дорожнього руху та зважати на прояви негоди. При сильних опадах на дорогах погіршується видимість, гальмівний шлях збільшується. Водіям не слід забувати вмикати світло фар авто і в денний час, це дозволить краще зорієнтуватись на дорозі. Під час негоди варто відмовитися від поїздок пасажирам з дітьми та екскурсійним автобусам.

У Службі нагадують, якщо знадобиться допомога на дорозі, можна телефонувати черговому Служби автомобільних доріг у Запорізькій області за тел. (061) 787-64-30.