Врятованого на Запоріжжі ведмедя відправили у закарпатський “Синевир”

192

Опубліковано: 25 Лютого 2016

Ведмідь на прізвисько Балу прожив шість жахливих років у геть неприйнятних умовах на одній з туристичних баз у курортному селищі Кирилівка, що на узбережжі Азовського моря. Вчора, 24 лютого, тварину вилучили у недбайливого господаря, повідомляє кореспондент сайту Depo.Запоріжжя.

3

За словами голови зоозахисної організації “Миколаївське міське товариство захисту тварин” Музи Махової, ведмідь недоїдав і не мав відповідного догляду. Саме завдяки старанням миколаївських активістів ведмедем зацікавилися державні установи, відбувся суд, який прийняв рішення вилучити ведмедя у власника – господаря турбази, та відправити Балу в центр реабілітації ведмедів “Синевир”.

1

Проте шукати ведмедя довелося далеко від бази відпочинку. Власних сховав тварину у приватному зоопарку за 150 км від Кирилівки. Саме звідти вилучили Балу і відразу передали представникам центру “Синевир”, які прибули на Запоріжжя зі спеціальною кліткою для транспортування ведмедів та мішком моркви – одним з улюблених ласощів клишоногих.

5

У “Синевирі” на ведмедя чекає ретельний огляд лікарями, карантин, а потім – дивовижна карпатська природа, компанія родичів, збалансована їжа: овочі, фрукти, свіжа риба. Зараз на території заповідника мешкають 18 ведмедів.

2

/ФОТО Depo.Запоріжжя/