Володимир Буряк призупинив рішення про нові тарифи на тепло для підприємців

546

Опубліковано: 3 Січня 2018

Сьогодні, 3 січня, запорізькі підприємці вийшли на акцію протесту під стіни офісу міських тепломереж і під будівлю мерії. Вони невдоволені новою схемою нарахування оплати за опалення, через яку числа у платіжках збільшилися в рази.

Наприкінці, протестуючі зустрілися із мером Запоріжжя Володимиром Буряком, який погодився призупинити рішення виконкому, згідно з яким сума плати за тепло нараховується за даними загального лічильника для всіх приміщень будинку, незалежно від того житлова квартира чи ні.

Крім цього, всі «аномальні» платіжки будуть відкликані і перераховані за старими механізмами. Всі ці призупинення діятимуть до відповідних роз’яснень від Мінрегіонбуду.

А тепер трохи історії

Перерахунок тарифів обумовлений новим законом «Про комерційний облік теплової енергії». Проте у законі поки що прописані тільки підстави для підвищення тарифу. І НЕ прописані механізми і межі. Коротше кажучи, у законі не прописано як саме слід його виконувати.

Що зробили Тепломережі

Вони, посилаючись на новий закон, підвищили тариф, але розрахунки оплати придумали самі і різними способами нав’язали його підприємцям. А потім відмовилися щось змінювати, не зважаючи на те, що підприємці масово опротестували таке рішення.

А тепер багато цікавих відео (стріми з місця подій):