Володимир Буряк має намір віддати посаду директора КП “Водоканал” екс-запоріжсталівцю

299

Опубліковано: 2 Червня 2016

Вчора, 1 червня, члени постійної депутатської комісії з життєзабезпечення міста розглянули кандидатів на посади директорів комунальних підприємств Запоріжжя. Зокрема передбачається, що нових очільників мають отримати три запорізьких КП: “Водоканал”, новостворене на заміну МКП “Основаніє” підприємство “Наше місто” та КП “Запорізьке енергетичне агентство”.

Наразі КП “Водоканал” очолює Сергій Басанський. Та на депутатській комісії перший заступник міського голови Запоріжжя Сергій Мішок озвучив ідею, призначити нового директора в особі Олексія Никіфорова. Пан Мішок зазначив, що Нікіфоров є кандидатурою, запропонованою особисто Володимиром Буряком. Щодо біографії протеже міського голови – Олексій Нікіфоров тривалий час працював на МК “Запоріжсталь” та, за словами заступника мера, є досвідченим керівником і антикризовим менеджером. Останнім часом він працював у Кривому Розі.

369895_1

Зазначимо, призначення на ключові посади екс-запоріжсталівців стало традиційним у кадровій політиці чинного міського голови Володимира Буряка. Так, за сприянням мера три райони міста очолили вихідці з того ж заводу, що й пан Буряк. Окрім того, ряд колишніх працівників МК “Запоріжсталь” отримали посади в виконавчих органах місцевої влади. Насамкінець 14 з 20 депутатів Запорізької міськради фракції “Опозиційний блок” є також запоріжсталівцями.

На посаду директора КП “Наше місто” наразі претендує депутат Запорізької міської ради від фракції “Опозиціїний блок” Олександр Ніколаєнко, що є членом комісії з життєзабезпечення міста. В минулому пан Ніколаєнко – головний енергетик ВАТ “Запоріжвогнетрив”.

На посаду директора КП “Запорізьке енергетичне агенство” було висунуто кандидатуру Вадима Демченка, колишнього директора КП “Запорізьке інвестиційне агенство” та екс-заступника директора департаменту ЖКГ Запорізької міської ради. КП “Запорізьке інвестиційне агентство” було засновано минулого року та має працювати над втіленням в життя Муніципального енергетичного плану. Власне, пан Демченко і є автором цього плану. Протягом багатьох років він займався питаннями енергоефективності: з 2004 року – альтернативною енергетикою, реалізував 60 систем по Україні, з 2008 року – термомодернізацією, біопаливом, виступав експертом ряду проектів.