Віктор Межейко не з’явився на судове засідання – слухання перенесли

325

Опубліковано: 28 Березня 2017

Сьогоднішнє засідання Вищого спеціалізованого суду по справі силового розгону запорізького Майдану не відбулося з причини неявки обвинуваченого Віктора Межейка і його адвоката. Про це повідомляє УНН.

Від захисту пана Межейка надійшло клопотання перенести слухання у зв’язку з відсутністю можливості адвоката та засудженого з’явитися на суд. Суд прийняв рішення про перенесення слухання на 16 травня 2017 року.

Нагадаємо, це була вже п’ята спроба провести засідання у даній інстанції.

ДИВИСЬ: 26/01/14 – Документальна стрічка про розгін Запорізького Майдану

У липні 2015-го Кіровський райсуд Кіровограда (наразі місто Кропивницький) визнав винним Межейка в розгоні Запорізького Майдану та призначив покарання у вигляді п’ять років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробуванням на строк три роки.

Держобвинувачення не погодилось з таким м’яким вироком та направила апеляційну скаргу. Але апеляційний суд Кіровоградської області залишив вирок без змін.

Нині прокуратура добивається зміни вироку Межейку в останній – касаційній інстанції.

Також зазначимо, що Віктор Межейко – один із трьох фігурантів справи розгону Майдану, але він єдиний, який опинився на лаві підсудних. Інший підозрюваний – екс-начальник обласного управління внутрішніх справ Володимир Серба втік із країни і був оголошений у міжнародний розшук. Третій фігурант – екс-губернатор Запорізької області Олександр Пеклушенко