Віддалені душі: у Запоріжжі відкрилася виставка мексиканської фотографки

515

Опубліковано: 16 Січня 2017

14 січня у запорізькій арт-галереї Barannik відкрилася виставка мексиканської фотографки Надін Бєзмєнової «Віддалені Душі. Острів Козумель, Мексика».

«Козумель має дивовижні заходи сонця та дивовижні місця, на які можна полювати своєю камерою, – розповідає Надін. – Майже кожен день я знаходжу час, щоб подивитися на сонце. Це дає мені можливість подумати про своє життя. Це добре – взяти тайм-аут від насиченого життя. Я люблю знімати ландшафти та місця з природним освітленням – це, я вважаю, мені вдається найкраще, це те, що тримає мене в моменті життя».

Надін – професійна фотографка. Вона живе у Мексиці разом із чоловіком Олександром, який народився та виріс У Запоріжжі. Саме завдячуючи сімейним узам виставка Надін, перетнувши півсвіту, була відкрита у Запоріжжі. Подружжя зізналося, що від початку планувалося презентувати виставку вперше саме у Мексиці. Проте, обставини були проти.

До Мексики Надін повезе із собою світлини, зроблені на засніженій Хортиці. Фотографка впевнена, що запорізькі краєвиди у Мексиці виглядатимуть не менш екзотично.

Галерея Barannik знаходиться за адресою проспект Соборний, 193. Виставка працюватиме до 15 лютого.