Від громадських вбиралень до знесення бордюрів: ТОП-5 свіжих петицій до запорізької влади

426

Опубліковано: 17 Січня 2017

З початку року у Запоріжжі розпочав роботу сервіс електронних петицій до міської влади. Після його запуску Громадське ТБ Запоріжжя публікувало перший ТОП-5 петицій. Однак нові звернення з’являються чи не щодня. Тому кожного тижня наші журналісти складатимуть ТОП-5 свіжих петицій до міської влади, аби запоріжці не прогавили ті, що можуть їм стати до вподоби.

Наразі більшість звернень стосується вирішення транспортних проблем. До речі, одна з петицій щодо заміни маршруток на місткі автобуси сьогодні, 17 січня, вже набрала необхідну кількість голосів. Однак, більшість транспортних проблем – все ж локальні і стосуються мешканців того, чи іншого району.

В наші добірки потраплятимуть ті петиції, що стосуються більш широкого загалу. Тож, свіжий ТОП-5 до вашої уваги.

1. Громадські вбиральні

Цілком очікувана для нашого міста петиція пропонує облаштувати громадські вбиральні чи кабінки біо-туалетів у громадських місцях Запоріжжя: парках, скверах, місцях відпочинку.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

2. Єдина система розрахунку в громадському транспорті

Автор петиції пропонує запровадити пластикові картки для розрахунку за проїзд в тролейбусах, трамваях та маршрутках. Так, це дозволить вирішити одразу декілька болісних проблем: перевіз пільговиків, безпека під час руху, облік пасажиропотоку та ін.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

3. Єдиний дизайн зупинок громадського транспорту

Ініціатор петиції зауважує, що на запорізьких зупинках громадського транспорту більша увага приділяється холодильникам та кіоскам, а пасажирам там просто нема місця. Тож документ передбачає проведення відкритого конкурсу на єдиний дизайн зупинок та встановлення їх у Запоріжжі.
ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

4. Техніка для пляжів

“Пляжі, без сміття, скла, ракушок та каміння, зроблять відпочинок городян більш безпечним та комфортним”, – вважає автор петиції. Аби втілити це в життя необхідно закупити спеціальну техніку, що просіюватиме пісок.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

5. Знесення бордюрів

Якщо ви маєте маленьку дитину, велосипед чи пересуваєтеся на інвалідному візку, ви знаєте про проблему відсутності пологих спусків з бордюрів. Документом передбачається розробка концепції пішохідних ділянок шляхом знесення бордюрів в Запоріжжі.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ