Опубліковано: 7 Червня 2017

ГО “Інтерньюз-Україна” запрошує учасників бойових дій на сході України та ветеранів військової служби АТО, які мають бажання писати і готові ділитися своїми історіями, до участі в соціальному проекті “Голос війни: школа публіцистики для ветеранів АТО”. Найкращі нариси та есеї увійдуть у друковану збірку та будуть опубліковані в провідних онлайн-ЗМІ.

Ця школа має на меті надати слово ветеранам, чиї історії і думки від початку війни на сході України ретрансльовані здебільшого журналістами, волонтерами чи громадськими активістами.

Тренерами і менторами 2-місячної літньої школи у місті Києві стануть 10 відомих письменників, журналістів та сучасних авторів.

Цілі проекту – навчити ветеранів писати просто; надавати літературну чи репортажну форму своїм спогадам, враженням, думкам; працювати з текстами онлайн, у соціальних мережах, майбутньому блозі чи колонці; сприяти діалогу та взаєморозумінню між учасниками бойових дій і місцевими громадами, журналістами;

Формат проекту

Школа передбачає 10 одноденних літературних студій-воркшопів від відомих письменників, тренерів писемної майстерності за участі військових журналістів та письменників-ветеранів, які мають успішний досвід видання власних матеріалів. Студії відбуватимуться з періодичністю раз на тиждень протягом 17 червня – 5 серпня 2017 року.

До участі в семінарах буде запрошено групу з 30 осіб, які брали участь у бойових діях, були дотичні до воєнних подій, і прагнуть розповісти про цей досвід іншим.

Впродовж курсу можливий додатковий набір.

Видавництво збірки

Найкращі тексти, що будуть написані під час занять, будуть розміщені на блозі проекту та в провідних українських медіа. З них більше 15 творів будуть обрані для публікації книги в партнерстві з одним із українських видавництв. Протягом серпня-вересня 2017 року твори готуватимуться до друку.

Під час занять учасники:

навчаться ключовим літературним технікам та стандартам life stories;
здобудуть практичні навички відео-блогінгу;
дізнаються, як співпрацювати з видавництвами та просувати свої тексти в онлайн;
навчаться працювати з текстами для соціальних мереж, блогу;
дізнаються про досвід ветеранів-письменників: як почати писати, щоб тебе читали і зрозуміли мільйони;
отримають індивідуальні консультації від авторів-менторів;
Умови участі:

Участь у проекті безкоштовна. Інтерньюз-Україна покриває витрати на харчування, та за потреби проживання та проїзд запрошених учасників. Кількість учасників обмежена.

Якщо Ви зацікавлені взяти участь у проекті, будь ласка, заповніть онлайн-анкету до 9 червня. Результати відбору будуть оголошені після 13 червня.

Для отримання детальнішої інформації звертайтесь до координатора проекту Ольги Кучер – моб.: 0 63 138 52 47, 096 90 14 442, е-mail: [email protected]