Ветерани АТО патрулюють Запоріжжя

220

Опубліковано: 23 Грудня 2015

Ветерани АТО, учасники бойових дій на сході України, що нині стали депутатами запорізької міської ради від різних політичних сил, об’єдналися для патрулювання міста.

Об’єктом, де патрулювали АТОшники було обрано залізничний вокзал Запоріжжя-1. Річ в тім, що саме тут працює волонтерський пункт “Солдатський привал”, де учасники АТО, що їдуть транзитом через Запоріжжя і змушені протягом годин чекати потяг, можуть не лише перепочити і поїсти, а й поспілкуватися з психологами. Всі ці послуги військовим надаються безкоштовно, а “Привал” існує завдяки волонтерам.

Втім, протягом останніх тижнів, почастішили випадки, коли військових били і обкрадали саме в районі залізничного вокзалу. Відтак, теперішні депутати з 8-ї вечора до 8-ї ранку не лише патрулювали околиці вокзалу, а й зазирали у кафе, аби перевірити, чи не перебувають там військові.

В першому рейді (надалі подібні патрулі будуть регулярними і за графіком) побував і журналіст Громадського ТБ Запоріжжя. Минула перша “Депутатська варта”, до речі, не безрезультатно.