Велоінфраструктура, зниження тарифів та маршрут з Кічкаса по Соборному, – ТОП-5 електронних петицій до міської влади

403

Опубліковано: 5 Січня 2017

У Запоріжжі запрацював сервіс електронних петицій до міської влади. Наразі пройшли модерацію та розпочали збір підписів вісім звернень. Наразі Топ-5 петицій за кількістю зібраних підписів виглядає наступним чином:

1. Розробка та запровадження велоінфраструктури – 84 підписи

Автор петиції голова об’єднання “Запоріжжя велосипедне” Сергій Винник у своєму зверненні ставить вимогу терміново розробити концепцію розвитку велоінфраструктури та велотранспорту в Запоріжжі та почати реалізацію розробленої велосипедної концепції, яка має містити наступні елементи:

– мапу велосипедних шляхів міста на базі досвіду реальних користувачів;
– рекомендації зі створення умов для паркування велосипедів;
– визначення механізмів фінансування побудови мережі;
– пропозиції у зміни будівельних норм та правил дорожнього руху та ін.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ.

2. Служба соціального таксі в Запоріжжі – 74 підписи

Суть петиції полягає у створенні мережі таксі, що обслуговуватиме людей з інвалідністю.

“Більшість людей з інвалідністю не мають змоги вирішити свої соціальні, медичні, освітні, реабілітаційні потреби, через нездатність самостійно пересуватися містом. Робота служби соціального таксі в місті для людей з інвалідністю, надасть їм нові можливості для вирішення своїх насущних питань, можливість до спілкування та соціалізації, освіти та розвитку, залучення до активного способу життя”, – йдеться у зверненні Тетяни Лузан.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

3.Створення зони для вигулу собак – 34 підписи

Петиція передбачає створення спеціальних зон для вигулу собак у кожному районі міста. автор Кирил Чубенко впевен, що це дозволить органам правопорядку слідкувати за дотриманням громадянами “Правил утримання собак, котів і хижих тварин громадянами, підприємствами, установами та організаціями в м. Запоріжжі” від 27.12.2011 (а саме п. 3.4.10, 3.6.16 та інших) та застосовувати необхідні штрафні санкції до порушників, на підставі можливості у цих громадян здійснювати вигул на призначених для цього територіях.
ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

4. Зменшення тарифів КП “Наше місто” – 29 підписів

Дехто Іванов Іван Іванович впевнений, що тарифи на обслуговування будинку не відповідають об’ємам послуг, що надаються. Автор вимагає передивитися тарифи та встановити такі, що відповідають ринковим цінам.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

5. Запровадження маршрута з Заводського района по пр.Соборному – 28 підписів

“У зв’язку з тим, що від Заводського району відсутній маршрут громадського транспорту (маршрутні таксі, автобуси) по проспекту Соборному, велика кількість жителів цього району не можуть дістатися до місць роботи/навчання без пересадок”, – пише автор Антон Літвіненко. Відтак, чоловік пропонує створити новий маршрут громадського транспорту від Заводського району по проспекту Соборному (до залізничного вокзалу) із інтервалом руху 10 хвилин.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

Збір підписів триває також ще по трьом петиціям:

уникнення транспортних заторів – 22 підписи;
ремонт дороги на вул. “Північне шосе” – 13 підписів;
усунення проблеми з транспортом в Осипенковському мікрорайоні – 10 підписів.

Зазначимо, аби потрапити на розгляд до міського голови, петиція за 60 днів має зібрати щонайменше 750 підписів.