В Запорізькій облраді створено 11 постійних комісій – перелік

181

Опубліковано: 18 Грудня 2015

Сьогодні, 18 грудня, під час четвертого пленарного засідання першої сесії Запорізької облради сьомого скликання, депутати своїм рішенням утворили 11 постійних комісій Запорізької обласної ради. Згодом стали відомі імена тих, хто їх відтепер очолюватиме.

– Постійну комісію з питань бюджету очолив Сергій Ткаченко.

– Постійну комісію з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва очолила Людмила Любім.

– Постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства очолив Руслан Бойчук.

– Постійну комісію з гуманітарних питань очолив Володимир Кюрчев.

– Постійну комісію з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства очолила Олена Клімченко.

– Постійну комісію з питань соціальної політики і праці очолив Сергій Знаменський.

– Постійну комісію з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва очолила Катерина Луценко.

– Постійну комісію з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування очолив Олег Закарлюка.

– Постійну комісію з питань будівництва, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу очолив Олександр Рєпкін.

– Постійну комісію з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації очолила Ірина Вишнякова.

– Постійну комісію з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою очолив Дмитро Майстро.

За словами голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака, кожна з комісій збереться на свої засідання за графіком і визначиться з кандидатурами заступників і секретарів.

На цьому голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак закрив четверте пленарне засідання першої сесії Запорізької облради VII скликання і оголосив перерву в роботі 1-ї сесії до 11:00 24 грудня 2015 року.