В Запорізькій області з’явилася перша добровільна пожежна дружина

210

Опубліковано: 26 Квітня 2017

У Веселівському районі Запорізької області з’явилася перша в регіоні добровільна пожежна дружина. До її складу увійшли 14 місцевих жителів.

Добровільні дружини створюються в об’єднаних територіальних громадах в рамках реформи децентралізації. Навколо СМТ Веселе громада утворилася ще у 2015 році, об’єднавши близько 13 тисяч жителів з навколишніх сіл.

На урочистих заходах рятувальники-добровольці отримали у користування необхідне для роботи обладнання. Його надало німецьке товариство GIZ за підтримки запорізького відділення Центру розвитку місцевого самоврядування та керівництва Веселівської об’єднаної громади.

Обладнання було надане через Державну службу з надзвичайних ситуацій, представники якої також взяли участь у заходах. Рятувальники запропонували свій досвід у боротьбі з надзвичайними ситуаціями.

Добровольці вже пройшли відповідний інструктаж та отримали запрошення до Німеччини для стажування.

«Реалізація цього проекту важлива тому, що, перш за все, змінює мислення людей, надихає та дає приклади», – зазначив голова Веселивської об’єднаної громади Петро Кияшко.

«Нам важливі історії успіху на місцях аби мати змогу допомагати і надалі», – акцентував голова запорізького осередку Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Свистун.