В Запоріжжі звільнять половину робітників КП “Преса” та приберуть майже сотню кіосків

136

Опубліковано: 30 Березня 2016

Депутати Запорізької міськради підтримали програму оптимізації неприбуткового комунального підприємства “Преса”, що за підсумками минулого року отримало збиток у розмірі 700 тис. грн. За відповідне рішення проголосувало 42 з 62 зареєстрованих у сесійній залі.

Програма оптимізації передбачає скорочення кількості кіосків до 32 одиниці. Зазначимо, наразі на балансі КП знаходиться 127 кіосків, 40 з яких не використовуються. Окрім того, передбачається і скорочення штату підприємства: з 145 робітників залишать лише 51. Насамкінець із міського бюджету пропонується виділити 1,3 млн. грн. для погашення боргів КП та 93 тис. грн на оформлення паспортів для працюючих кіосків.

– Протягом місяця з моменту прийняття даного рішення буде погашено основний борг перед запорізькими друкованими ЗМІ. До 1 грудня 2016 року підприємство має стати рентабельним. Тільки в разі виконання всіх умов директору КП буде продовжено контракт, – сказав заступник запорізького міського голови Валерій Еделєв.

Чинний директор комунального підприємства “Преса” Артур Гарслян на момент прийняття рішення знаходився у залі. Міський голова Влодимир Буряк доручив йому до 1 червня 2016 року відзвітуватися перед депутатами про виконання прийнятої програми.