В Запоріжжі закривають аварійну школу №3 – на її місці збудують нову

689

Опубліковано: 2 Серпня 2017

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк прийняв рішення закрити аварійну школу №3, яка знаходиться в Олександрівському районі. На її місці побудують сучасну школу зі збереженням історичних елементів будівлі.
1 вересня школа не відкриється, дітей переведуть до навколишніх шкіл. Про це повідомляється на сайті мерії.

Школа №3 – одна з найстаріших в Запоріжжі. Її основна будівля була побудована в 1886 році, більше 130 років тому. Після цього до школи прилаштовували інші приміщення, в 1948 році її відновили після пожежі, що сталася під час війни. Сьогодні школа знаходиться в аварійному стані. Це підтвердили і попередні результати технічного обстеження будівлі.

Через стан школи міський голова оголосив догани директору департамента освіти і науки Юлії Погребняк та ряду інших представників департамента.

Департамент повинен підготувати і покласти на стіл міському голові графік виконання робіт по відновленню школи №3 – із зазначенням конкретних термінів підготовки проектної документації, початку і завершення робіт. Питання про виділення фінансів буде розглянуте на сесії міської ради, яка відбудеться 30 серпня. Проект повинен бути готовий до 1 грудня, щоб в бюджеті на 2018 рік передбачити кошти на проведення робіт. Орієнтовно вартість будівництва становитиме близько 40-50 мільйонів гривень.